POMOCNÉ TLAPKY o.p.s. asistenční psi pro zdravotně postižené a canisterapie
"Dokud můžeme pomáhat, pomáhejme! Nikdy nevíme, kdy pomoc jiných budeme sami potřebovat." 
 
 

Reakce a ohlasy

 • Jana Hájková
  Sent: Tuesday, September 08, 2009 10:28 PM

  Vážená paní Pirnerová,
  děkuji za zprávu, už se na zásilku moc těšíme!
  S pěkným pozdravem z Brna
  Jana Hájková

  P.S. chci Vám jen říct: byly jsme spolu v mailovém kontaktu před 7 lety kdy jsem pořizovala rodičům zlaťáka, jsou s ní moc šťastní.
  Těším se na tlapkácké omalovánky, rozdám je dětem v synově školce a okolním dětem, probíráme se synem (5 let) na co jsou pejskové pomocníci a překvapivě jsme jich teď začali hodně potkávat. mám z toho dvojitě dobrý pocit a doufám, že vám přilákají další přispěvatele. tak se držte, vidím, že Pomocné tlapky se staly silnou a fungující organizací, jen tak dál! Jana

 • Helena Melicharová
  Subject: poděkování

  Vážená paní Pinerová,
  moc děkujeme za návštěvu s Vašimi čtyřnohými pomocníky v naší mateřské škole. Pro nás a hlavně pro děti to byl obrovský zážitek a zároveň nenásilné upozornění na to, že mezi námi žijí lidé, kteří pomoc pejsků potřebují. Ještě dlouho po Vaší návšttěvě děti vyprávěly o tom, co pejskové umí, jak pomáhají lidem. Zjistily, že pejsci nejsou jen na hraní, ale že jsou to opravdoví kamarádi a pomocníci. Zároveň jste nám nenásilně pomohli vysvětlit dětem, že jsou lidé, kteří nemohou chodit, nemohou pohybovat rukama, že je však není potřeba litovat, ale pomáhat jim. Tak jak to dělají jejich čtyřnozí kamarádi.

  Ještě jednou moc děkujeme za Vaši návštěvu a těšíme se v letošním školním roce na Vaši opětovnou návštěvu a přednášku o tom, jak tyto pejsky cvičit, jak se k nim chovat, jak o ně pečovat.

  Zdravím Vás a přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší obětavé práci.

  Helena Melicharová
  Za kolektiv Speciální mateřské školy pro děti s vadami řeči,
  Plzeń, Ke Špitálskému lesu 3

 • Samková Zuzana
  Sent: Saturday, August 29, 2009 12:52 PM

  Dobrý den, děkujeme za Vaši přednášku o asistenčních psech. Naši žáci a vychovetelé, kteří se účastnili přednášky a ukázek, byli nadšeni. Jsme rádi, že jsme měli možnost se vaší aktivity zúčastnit. Ještě jednou děkujeme za připravený program. Do budoucna se těšíme na spolupráci.

  Samková Zuzana
  Domov mládeže a školní jídelna
  Klíčova 4, Mariánské Lázně

 • Marcela Sýkorová
  Subject: poděkování

  Dobrý den, paní Pirnerová,
  5. prosince se na naší škole, Integrované střední škole živnostenské v Plzni, uskutečnila beseda o výcviku asistenčních psů a jejich nezastupitelné pomoci nevidomým a tělesně postiženým občanům. Paní a pan Tomášů zcela zasvěceně hovořili se žáky a studenty o své práci s asistenčními psy, zajímavé byly pak ukázky plnění různých úkolů s předvedenými zvířaty, velká část přednášky byla věnována četným dotazům . Tato beseda vzbudila obrovský zájem mezi studenty i pedagogy. Na jaře se na Vás znovu obrátíme a poprosíme Vás ještě o jednou takovou besedu, která má velký výchovný význam pro dnešní mladé lidi. Poděkujte prosím ještě jednou paní a panu Tomášů, na kterých je vidět, že dělají svou práci s obrovským nasazením a láskou ke zvířatům. Pozdrav patří i oběma psům, s kterými jsme se opravdu jen velmi neradi loučili.

  S pozdravem Marcela Sýkorová,
  učitelka ISŠŽ Plzeň

 • Lucie Martínková
  Sent: Tuesday, February 10, 2009 8:03 PM

  Chci Vám jen napsat, že si celá rodina moc vážíme toho, co Tlapky dělají a moc Vám všem držíme palce v tom, co děláte. Jezdíme na Čechomor a tak jsme si vždycky kupovali trička a jiné předměty tam, ale letos jsme ještě na koncertu nebyli, tak využijeme internetu. Mám 9 letou dcerku, která nedávno poslouchala cd pověstí moravských hradů a hned jak slyšela hlas pana Vladyky, tak mi se smíchem hlásila, že ty pověsti namluvil tlapácký pejsek...... No, podle naší rodiny namluvil pan Vladyka pejska dokonale. Jsem ráda, když ten krátký film na koncertu vidím, vždycky sleduju reakci lidí. A co vidím? Vidím i chlapy jak se jim dojetím lesknou oči. A já moc tlapkám přeju, aby se těm lidem otevřely i peněženky. Mějte se hezky.

  Lucka Martínková

 • Jaroslava Ježková
  Sent: Sunday, December 21, 2008 8:56 PM
  Subject: poděkování

  Vážená paní Pirnerová,
  19.12. 2008 proběhla v naší škole plánovaná přednáška paní Tomášů o výcviku asistenčních psů. Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za spolupráci při pořádání této akce. Přednáška byla přijata dětmi ve věku 11-14 let s obrovskou pozorností. Otevřel se před nimi jen slabě tušený svět lidí, jimž čtyřnohý kamarád přináší úlevu od bolesti, pomoc a radost. Ve škole sice děti rovněž vychováváme k ohleduplnosti a k pomoci handicapovaným lidem, ale setkání s těmi, kteří se v tomto světě pohybují, je nenahraditelné. Nenahraditelné je i to, že si děti mnohem víc uvědomily cenu vlastního zdraví - hodnoty, kterou ve svém věku berou jako samozřejmost.

  Manželům Tomášů patří náš bezmezný obdiv. Tato práce se nedá dělat bez lásky a vztahu ke zvířatům. A je-li výsledkem pomoc lidem, je to ve světě, v němž hlavní pozornost upoutávají zprávy zcela jiného druhu, něco krásně lidského.

  Věřím, že se Pomocné tlapky budou pomáhat tam, kde je to třeba. Přeji Vám i všem, kteří se kolem Tlapek pohybují, krásné Vánoce a celý další rok.

  Srdečně zdraví Jaroslava Ježková
 
O Tlapkách: Víte, že:

Online obchod

Základní informace:

Zvlášt dekujeme:

Kooperativa pojišťovna a.s.

Plzeňská teplárenská a.s.

Happydog

STEM/MARK

Svět psů

Travel Digest

Česky - jste v české verzi stránek English here Mapa stránek
 
(R) Všechna práva vyhrazena Pomocné tlapky o.p.s. Kontakt na webmastera www.baron.cz, obchod pro pejsky a kocky, sponzoruje Pomocné tlapky 1% ze vsech nákupu Zpět nahoru na stránku